Archiwum

10 czerwca 2017

Zwycięzcy X Biegu Marszałka


Michał Bernardelli zwycięzcą X Biegu Marszałka! Na mecie zameldował się z czasem 0:32:56. Nowy rekord trasy nie został ustanowiony (0:31:51). Wśród kobiet triumfowała Edyta Miesiak (0:41:18). Na najwyższym podium Mistrzostw Grupy Polsat stanął Adam Pożarowszczyk (0:36:48). Wśród biegaczy pokonujących w mundurze dystans 10 km najlepszy okazał się Piotr Wijata (0:38:25). W Memoriale Haliny Zielińskiej na 3100 m najszybciej na metę wbiegł Andrzej Ignatowicz. Gratulujemy również naszym najmłodszym zawodnikom, którzy po drugi stanęli do rywalizacji w ramach Biegu Malucha. Walka była niemal tak samo zacięta, jak na 10 km. Zobacz pełne wyniki biegu na www.biegmarszalka.pl w zakładce „Wyniki”.

12 luty 2017

Bieg Malucha w ramach IX Biegu Marszałka


W tym roku, po raz drugi, do rywalizacji na dystansie 100 m staną najmłodsi – dziec urodzone w 2012 roku oraz młodsze. Udział w Biegu Malucha jest bezpłatny. Najmłodsi zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal X Biegu Marszałka. Ze względu na ograniczenia logistyczne wprowadzono limit 100 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisywania dzieci na www.biegmarszalka.pl w zakładce „Rejestracja” oraz do zapoznania się z regulaminem
Zapraszamy wszystkich 10 czerwca 2017 roku do Sulejówka start przy ul. Paderewskiego 29 o godzinie 10.00.

1 czerwca 2016

Bieg Malucha w ramach IX Biegu Marszałka


W tym roku, po raz pierwszy, do rywalizacji na dystansie 100 m staną najmłodsi – dzieci urodzone w 2011 roku oraz młodsze. Udział w Biegu Malucha jest bezpłatny. Najmłodsi zawodnicy otrzymają pamiątkowy medal IX Biegu Marszałka. Ze względu na ograniczenia logistyczne wprowadzono limit 50 uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapisywania dzieci na www.biegmarszalka.pl w zakładce „Rejestracja” oraz do zapoznania się z regulaminem.

9 kwietnia 2016

IX Bieg Marszałka na żywo w telewizji!


Po raz kolejny relację z Biegu Marszałka będzie można zobaczyć w kanale Polsat News, który objął patronatem medialnym IX edycję imprezy. Podobnie jak w latach ubiegłych, w Sulejówku pobiegną również biegacze Grupy Polsat rywalizujący ze sobą w ramach IV Mistrzostw Polsat News.

19 lutego 2016

Ruszyły zapisy na IX Bieg Marszałka

Jak co roku, zawodnicy będą mogli rywalizować na dystansie 10 km oraz na krótszej trasie (3100 m) – w ramach Memoriału Haliny Zielińskiej. Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ tradycyjnie w Sulejówku wprowadzono limit zgłoszonych uczestników – do 900 osób, a do dnia 30 maja obowiązuje niższa opłata startowa. Więcej informacji w zakładce „Rejestracja”.

13 czerwca 2015

Zwycięzcy VIII Biegu Marszałka

W Sulejówku niespodzianki nie było – VIII Bieg Marszałka wygrał Bartosz Olszewski z czasem 0:32:55 i to do niego, po raz kolejny, trafił puchar ufundowany przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wśród kobiet triumfowała Barbara Żakowiecka (0:40:32). Tym samym oboje zawodnicy jednocześnie stanęli na najwyższym podium Mistrzostw Grupy Polsat. Wśród biegaczy pokonujących w mundurze dystans 10 km najlepszy okazał się Łukasz Lemanowicz z 2 Brygady Zmechanizowanej (0:39:05). W Memoriale Haliny Zielińskiej na 3100 m najszybciej na mecie zameldował się Michał Jamioł. Zobacz pełne wyniki biegu.

8 czerwca 2015

Zbliża się termin zamknięcia zapisów!

Przypominamy, że zapisy na VIII Bieg Marszałka za pośrednictwem strony www trwają tylko do 10 czerwca. To już ostatni dzwonek, aby podjąć decyzję o starcie w Sulejówku. Opłata startowa wynosi 50 zł. Będzie jeszcze możliwość wpisania się na listę startową w dniu biegu w Biurze Zawodów, jednak dla zapisujących się w sobotę organizatorzy nie gwarantują koszulki. Zapraszamy do zapisów!

21 kwietnia 2015

VIII Bieg Marszałka na żywo w telewizji!

Po raz kolejny relację z Biegu Marszałka będzie można zobaczyć w kanale Polsat News, który objął patronatem medialnym VIII edycję imprezy. Podobnie jak w latach ubiegłych, w Sulejówku pobiegną również biegacze Grupy Polsat rywalizujący ze sobą w ramach III Mistrzostw Polsat News.

23 marca 2015

Obniżamy wszystkie opłaty startowe!

Dobra wiadomość dla uczestników VIII Biegu Marszałka. W związku z otrzymaniem dotacji od jednej z instytucji państwowych, postanowiliśmy obniżyć wszystkie opłaty startowe. Wpisowe uiszczone do 30.05.2015 wynosi teraz 40 zł. Wszyscy, którzy zdążyli już opłacić swój udział w biegu w pierwotnej wysokości, otrzymają zwrot różnicy w kwocie. Szczegóły w zakładce „Wpisowe”.

1 lutego 2015

Ruszyły zapisy na VIII Bieg Marszałka

Jak co roku, zawodnicy będą mogli rywalizować na dystansie 10 km oraz na krótszej trasie (3100 m) – w ramach Memoriału Haliny Zielińskiej. Warto pospieszyć się z zapisami, ponieważ tradycyjnie w Sulejówku wprowadzono limit zgłoszonych uczestników – do 900 osób, a do dnia 30 maja obowiązuje niższa opłata startowa. Więcej informacji w zakładce „Rejestracja”.

23 czerwca 2014

Rekord trasy na VII Biegu Marszałka

Artur Jabłoński wygrał VII Bieg Marszałka, jednocześnie ustanawiając rekord trasy w Sulejówku (0:31:51). Wśród kobiet, podobnie jak w ubiegłym roku, triumfowała Emilia Zielińska z czasem 39 minut 44 sekundy.